Dziennik

Poznaj świat Heritage Magnolia Gin – polskiego ginu rzemieślniczego. Odkryj zapiski twórców o tym jak powstawał gin i co planują w kolejnych rozdziałach swojej historii.

Najlepszy współczesny gin na świecie jest z Polski!

Polski gin rzemieślniczy Heritage Magnolia Gin zdobywa tytuł najlepszego współczesnego ginu na świecie w World Gin Awards! Gala finałowa odbyła się w Hotelu Waldorf Hilton Astoria w Londynie.

Najlepszy polski gin został wybrany

Heritage Magnolia Gin zdobywa w Londynie złoty medal i tytuł najlepszego polskiego ginu współczesnego w World Gin Awards 2023! Jury World Gin Awards 2023 zachwyciły aromaty kwiatów, wyraźnego jałowca, świeżej mięty, cytrusów i owoców.

Warsztaty botaniczne z polskim ginem

W zeszłym roku ogłosiliśmy serię warsztatów dla barmanów i teraz przyszła pora na więcej szczegółów. Przyszykowaliśmy dla Was nie tylko warsztaty botaniczne, ale także prapremierę nowego ginu, a także… konkurs barmański!

Jaki alkohol na prezent?

Jaki jest najlepszy alkohol na prezent? Sezon świąteczny trwa! Coraz więcej osób rozgląda się za prezentami. Tradycyjnie w Polsce jednym z najpopularniejszych prezentów jest alkohol. Ale co wybrać – wino, whisky, rum, wódka, okowita, a może coraz popularniejszy gin?

Wydarzenia świąteczne 2023

Uwielbiamy spotkania i prezenty, dlatego w grudniu spotkacie nas na fantastycznych wydarzeniach w Warszawie i Szczecinie!

Wygrana w Global Gin Masters

Spełniliśmy jedno ze swoich największych ginowych marzeń! ZDOBYLIŚMY MEDAL MASTER w The Spirits Business Global Gin Masters w Wielkiej Brytanii!

Rzemieślniczy gin - co to znaczy?

Szukamy produktów wysokiej jakości, unikalnych, a nie tylko takich dostępnych w dyskoncie.  Opowiemy Wam o tym, jak rozpoznać prawdziwy gin rzemieślniczy.