Mamy to! The Spirits Business Global Gin Masters!

Spełniliśmy jedno ze swoich największych ginowych marzeń! ZDOBYLIŚMY MEDAL MASTER w The Spirits Business Global Gin Masters w Wielkiej Brytanii!

Rok 2022 był dla nas pełen niesamowitych emocji. Wzięliśmy udział w wielu międzynarodowych konkursach, za każdym razem zdobywając najwyższe wyróżnienia i tytuły. Kiedy dotarły do nas wieści z pierwszego konkursu, do którego zgłosiliśmy się w Wielkiej Brytanii, ciężko nam było uwierzyć w to, co usłyszeliśmy.

W gronie ginów Ultra-Premium, Heritage Magnolia Gin zdobył najwyższe uznanie sędziów, którym zaimponowała „pełnia aromatów jałowca i skórki cytryny” oraz „bardzo klasyczna paleta z dobrym balansem cytrusowości oraz jałowca”. Zdobyliśmy medal Master!

Global Gin Masters polski gin rzemieślniczy

O konkursie The Spirits Business Global Gin Masters

Organizowany od 2008 roku, konkurs The Global Spirits Masters ocenia i nagradza doskonałość w produkcji alkoholu, zapewniając markom kluczowy wyróżnik na bardzo konkurencyjnym rynku. Konkursy The Global Spirits Masters są unikalne pod kątem ekskluzywnego doboru niezależnych ekspertów do jury, w tym dziennikarzy, kupców, barmanów czy edukatorów. Ze względu na to, uczestnicy konkursu mają pewność, że ich produkt został oceniony konstruktywnie i bez uprzedzeń przez panel profesjonalistów. Sędziowie mogą mogą przyznać medale srebrne, złote, jak i mistrzowskie dla najdoskonalszych produktów.

Konkurs Global Gin Masters to jeden z największych i najbardziej prestiżowych konkursów na świecie, z ogromną konkurencją i najbardziej wyśrubowanymi standardami. Przez wielu – uznawany za najbardziej prestiżowy. Dla nas ma szczególny wymiar.

Jesteśmy wielkimi fanami ginu i z każdej podróży staramy przywieźć co najmniej jeden lokalny produkt. Pamiętamy doskonale moment, gdy na lotnisku w Kopenhadze zauważyliśmy w strefie bezcłowej gin z oznaczeniem Master, właśnie z konkursu Global Gin Masters. Był to fenomenalny, doskonały gin. Pomyśleliśmy wtedy, że zdobyć takie wyróżnienie w świecie ginu to jak zdobyć Everest.

Ten medal jest spełnieniem marzeń. Dziś je świętujemy!

Warsztaty barmańskie Heritage Magnolia Gin Master

Sukcesy w światowych konkursach nie byłyby możliwe, gdyby nie lata pracy i nauki, odkrywania składników botanicznych czy zgłębiania tajników destylacji ginu. Już teraz możemy ogłosić, że z okazji zdobycia mistrzowskiego tytułu, planujemy po Nowym Roku serię wydarzeń i warsztatów w całej Polsce dla barmanów pod nazwą HERITAGE MAGNOLIA GIN MASTER – warsztaty z Polskim ginem. Podzielimy się wiedzą z zakresu botanicznego i produkcji ginu, a może nawet zaprezentujemy kilka tajnych destylerskich projektów, nad którymi pracujemy?

Pracujemy nad szczegółami, pierwsze wydarzenia odbędą się w Warszawie i Szczecinie. Szczegóły wkrótce!

Najczęściej nagradzany polski gin rzemieślniczy na świecie

Najczęściej nagradzany polski gin rzemieślniczy na świecie – czujemy z tego powodu ogromną dumę, bo znaleźliśmy się w gronie najlepszych ginów na świecie. Wkładamy w tworzenie każdej partii Heritage całą naszą pasję i kreatywność. Wierzymy, że czuć to w każdej butelce. Nostalgia jeszcze nigdy nie smakowała tak wspaniale!

Próbowaliście już naszego mistrzowskiego ginu?

Jeśli nie, to najlepsze dopiero przed Wami – tutaj znajdziecie listę miejsc, w których możecie zakupić nasz nagradzany gin – stacjonarnie i online.